Endoskop s duálním objektivem 1080p s 4,3″ rozdělenou obrazovkou a 7,9mm kanalizační sondou o délce 50 stop

Model: DS300DL

  • Volba cool gadgetu jako dárku: Tato inspekční kamera se dvěma objektivy má funkci rozdělené obrazovky a vyhýbá se neznámým potížím s instalací bočních zrcátek. Mezi třemi režimy pozorování můžete přepínat podržením tlačítka pro překlopení o 180°. Pořizujte jasné snímky s rozlišením 2,0 MP a plynulé video v HD rozlišení 1080P. Je vybaven 4,3palcovou velkou obrazovkou, takže pozorování je příjemnější a ovládání jednodušší.
  • Vodotěsný polotuhý kabel s krytím IP67 o délce 50 stop: Kabel o délce 50 stop je kvalitně zpracovaný a dostatečně dlouhý pro téměř jakýkoli projekt. Endoskop s 6+1 LED světlem bude vhodnější pro kontrolu různých úzkých a dlouhých průmyslových nebo kanalizačních potrubí, což plně vyhovuje různým potřebám domácího nebo průmyslového použití. Extra bezplatná krabička EVA usnadní každodenní skladování a přenášení
  • Pokročilý druhý čip a BLUART 2.0: Boreskop využívá pokročilou technologii, podporuje nejvyšší snímkovou frekvenci záznamu a řeší problém zpoždění obrazu. Vestavěná baterie může nepřetržitě pracovat až 4 hodiny. Ideální dárek pro elektrikáře, seriózní kutily, mechaniky, potrubáře, instalatéry.
  • Pevná 4,3″ obrazovka a ergonomický design: Modernizovaná širokoúhlá 4,3″ obrazovka TFT LCD s ochranou proti poškrábání. Rozsah ohniska přední kamery je 3-8 cm / 1,2-3,1 palce , boční kamera je 2-6 cm / 0,8-2,4 palce. Snadné ovládání všech tlačítek a obsluha jednou rukou. Pomůže vám dostat se k malým a těžko dostupným předmětům v úzkých místech, jako jsou vodovodní trubky, díry, kanály nebo rohy pod pohovkou.
  • Příslušenství zdarma a vynikající servis: Ruční endoskop poskytuje digitální endoskop LCD s 50ft kabelem (vestavěná 32GB TF karta), uživatelskou příručku, kabel USB na micro USB a sadu příslušenství (obsahuje háček, magnet, ochranný kryt), přenosné pouzdro.

Vytvořeno pro práci na dlouhou vzdálenost

Nejnovější endoskop se dvěma objektivy s rozlišením 1080p je vybaven funkcí rozdělené obrazovky, která umožňuje přímé zobrazení z přední a boční kamery, což je efektivnější než nutnost používat boční zrcadlo pro získání obou pohledů. Flexibilní polotuhý kabel o délce 50FT je dobře vyroben a plně vyhovuje potřebám různých projektů.