Bezdrátový endoskop s 1080p kamerou, dvěma objektivy, 7 LED světly a 16,5″ kabelem sondy

Model: WF028-SJ

  • 1080P Dual Lens: Endoskop se dvěma čočkami může kontrolovat v rozsahu 70° zepředu i ze strany díky ergonomickému designu. Umožní vám prozkoumat úzké oblasti bez překážek. rozsah ohniska přední kamery je 3-8 cm / 1,2-3,1 palce a boční kamery 2-6 cm / 0,8-2,4 palce. Snadné ovládání, bezdrátová inspekční kamera HD je po plném nabití připravena k použití

  • Ohebný polotuhý hadovitý kabel: Pro lepší zážitek z inspekce je bezdrátová duální inspekční kamera HD vybavena 16,5ft polotuhým kabelem. Kabel vodotěsné endoskopické kamery lze ohnout do požadovaného úhlu pro pozorování. Objektiv kamery o průměru 7,9 mm / 0,31 palce, který dosáhne hluboko do inspekčních oblastí. Lze snadno zachytit blízká i vzdálená problémová místa

  • Tři obrazovky displeje: Videoendoskopická kamera nabízí tři obrazovky. Jedna je přední obraz, druhá boční obraz a poslední je přední i boční obraz, Jedno tlačítko na aplikaci pro přepínání přední a boční kamery. Podle potřeby pořizujte snímky z různých objektivů endoskopu. Plně vyhoví vašim každodenním potřebám

  • Dostatek světel: Duální HD inspekční kamera je kombinována se 7 LED světly, která vám pomohou jasně vidět a zajistí vám volné ovládání i při inspekci na tmavém místě. Videoendoskopická kamera se široce používá pro kontrolu průmyslových strojů, oprav potrubí, kontrolu spotřebičů, opravy automobilů, kontrolu kanalizace a dalších nepřístupných míst.

  • Užitečné přípojky: Na sondu vodotěsného boroskopu s kamerou lze připevnit 2 užitečná příslušenství pro různé použití – magnet a háček pro přenášení věcí. S inspekční HD kamerou jsou kompatibilní systémy iOS i Android a fungují bez problémů. NEpodporuje PC

DEPSTECH bezdrátová videoendoskopická kamera se dvěma objektivy , dárky pro muže. Nářadí pro vzduchotechniku a instalatérství . Vodotěsný boroskop s duální kamerou 1080P a objektivem 0,31In, kamera s obzorem a světlem . průmyslová inspekční kamera HD pro nedestruktivní kontrolu v těžko přístupných místech, jako je oprava automobilů, průmyslová mechanická kontrola, oprava potrubí, kontrola domácích spotřebičů, průzkum podzemních jeskyní, kontrola struktury stěn a kontrola kanalizačních odtoků atd.

Lze zvolit tři obrazovky displeje

Inspekční kamera poskytuje tři obrazovky: přední obraz, boční obraz a přední i boční obraz. Přední a boční kameru můžete přepínat pomocí tlačítka v aplikaci.
Funkce přiblížení: Obrazovku v reálném čase lze získat ručním zvětšením obrazovky v rozhraní aplikace.

Vodotěsná sonda IP67

Tento bezdrátový boroskop je vybaven vodotěsnou kamerovou sondou s krytím IP67, takže mu nedělá potíže prozkoumat vodovodní potrubí a všechny netěsné otvory.
7 nastavitelných LED světel přijatých na kameře rozjasňuje tmu při práci s tímto endoskopem v noci nebo při kontrole některých hlubokých a tmavých zákoutí.
Doporučujeme jej používat v hloubce do 1 m, nepřekračujte 30 minut ve vodě najednou.

Instalace aplikace a připojení

1. Stáhněte si aplikaci „DEPSTECH-View“ z Google Play nebo aplikaci „DEPSTECH-View“ z App Store.
2. Zapněte WiFi box, připojte WiFi „DEPSTECH_******“ pomocí telefonu s heslem „12345678“ v nastavení WiFi.
3. Otevřete aplikaci a spusťte první zkušební provoz vaší nové inspekční HD kamery.

Kompatibilní se systémy IOS a Android

Bezdrátový endoskop se dvěma objektivy je vybaven 2*2MP senzory a úhel záběru je 2*72° (144°). Prostřednictvím připojení WiFi a snímky se zobrazují přímo na obrazovce aplikace. Systém IOS 9.0+ i Android 5.0+ mohou dobře fungovat.
Systém Windows PC nebo Mac není podporován

16,5ft polotuhý hadí kabel

Vnitřní železný drát podporuje pružnost polotuhého kabelu, takže se může ohýbat a držet svůj tvar na všech nepřístupných místech . Správná tvrdost a měkkost jsou klíčem k univerzálnosti hadího kabelu této inspekční kamery.

Funkční příslušenství

2 druhy odpovídajícího příslušenství, háček a magnet, jsou navrženy tak, aby pomohly dostat malé a těžko dostupné předměty do úzkých míst, jako je vodovodní potrubí, díra, kanál nebo roh pod pohovkou.