5MP inspekční kamera s bezdrátovým endoskopem s 16″ ohniskovou vzdáleností

Model: WF028-5M

  • HD 5,0MP endoskop: kamera s rozlišením 2592 × 1944 s vysoce účinným čipem, díky kterému tento 8,5mm endoskop se sondou dosáhne i na úzká místa. Pořizujte jasné snímky a sledujte přenos v HD rozlišení v reálném čase.
  • Široká kompatibilita: Připojení WiFi: Boreskop je kompatibilní se zařízeními iPhone, iPad a Android. Vhodný pro kontrolu domácích spotřebičů, průmyslových zařízení a uplatní se také při kontrole vodních nádrží, trubek atd.
  • Nastavitelných 6 LED světel: Nastavením jasu LED diod můžete detekovat objekty jak v tmavém, tak v příliš exponovaném prostředí.
  • Stabilní výkon: 2200mAh baterie zajišťuje dlouhou pracovní dobu; polotuhý kabel lze ohýbat do různých tvarů podle potřeby. Vodotěsné provedení IP67 umožňuje kameru kontrolovat pod vodou
  • Dlouhá ohnisková vzdálenost: Pro lepší uživatelský zážitek a širší využití zvětšujeme ohniskovou vzdálenost ze 3 na 16 palců, vzniká větší pozorovací rozsah, méně nepříjemností při používání

Tento nejnovější endoskop DEPSTECH WiFi překonal omezení používání tradičních endoskopů pro uživatele iPhone. Může dokonale fungovat s chytrými telefony s operačním systémem Android 5.0+ a IOS 9+, což bude nejlepší kontrolní nástroj pro uživatele iPhonu. Kromě toho náš endoskop podporuje připojení 3-4 zařízení současně, aby bylo možné prohlížet živé kontrolní fotografie nebo videa.

Inspekční kamera UHD 5,0 MP

Pořizujte jasné snímky a kvalitní videa z bezprostřední blízkosti s rozlišením až 2592×1944. Připojení WiFi zajišťuje plynulý přenos HD v reálném čase. A jemné upevňovací příslušenství pomáhá opravit více závad.

CamTele 2.0 Tech

Jedinečná technologie CamTele 2.0 společnosti DEPSTECH zvětšuje rozsah ohniska od 2,76 palce do 15,7 palce, takže umožňuje detailní pozorování malých objektů a přehledné sledování velkých scén. Vypořádání se s různými každodenními opravami a údržbou.

Velkokapacitní baterie 2200 mAh

Pro lepší zkušenosti zákazníků jsme speciálně navrhli napájecí modul s kapacitou 2200 mAh, abychom omezili problémy s nedostatečným pracovním cyklem. Doba kontroly bude dostatečná. Snižte potíže s častým nabíjením endoskopu.