Bezdrátový Wi-Fi endoskop s rozlišením 2,0 megapixelů, vodotěsnost IP67, kabel sondy 3,5m

Model: WF010-3.5M

  • Kompatibilita: Tento endoskop díky Wi-Fi připojení posílá obraz do aplikace, která funguje na chytrých telefonech a tabletech se systémem Android 4.2 a vyšším, nebo s telefony a tablety Apple iPhone se systémem iOS 8.0 a vyšším.
  • WiFi připojení: Pro snadné použití s Depstech aplikací. Nepotřebujete žádný další adaptér ani kabel, stačí se smartphonem připojit prostřednictvím aplikace na Wi-Fi direct generovanou endoskopem a ihned je možné začít s inspekcí.
  • Kvalita videa: Endoskop nabízí díky 2MP snímači perfektní obraz v HD rozlišení s možností nastavené ukládání ve formátu AVI a fotky ve formátu JPG s možností nastavení rozlišení ve škále 640 x 480, 1280 x 720 a 1600 x 1200.
  • Vodotěsnost: Sonda o průměru pouhých 8,4 mm splňuje parametry certifikace iP67, s touto odolností může být zkoumaná oblast vlhká nebo i úplně zaplavená. Díky 6 LED světlům s nastavitelnou svítivostí je vhodný nejen pro slabě osvětlené, ale i pro úplně tmavé prostředí.
  • Propojovací kabel k sondě: 3,5 metru dlouhý hadí kabel je vybaven ohýbatelným polotuhým kabelem, který se dokáže ohýbat a držet svůj tvar tak, aby se dostal do nejrůznějších stísněných míst, jako jsou zakřivené otvory nebo potrubí.

Tento nejnovější endoskop DEPSTECH WiFi překonal omezení používání tradičních endoskopů pro uživatele iPhone. Může dokonale fungovat s chytrými telefony s operačním systémem Android 5.0+ a IOS 9+, což bude nejlepší kontrolní nástroj pro uživatele iPhonu. Kromě toho náš endoskop podporuje připojení 3-4 zařízení současně, aby bylo možné prohlížet živé kontrolní fotografie nebo videa.

Odhodlání a soustředění dělají DEPSTECH

Soustředěnost utváří naši jedinečnost – DEPSTECH se soustředí na vývoj nástrojů a vytrvale zlepšuje hlavní produkty, dbá na názory uživatelů a důsledně optimalizuje výrobky a služby na základě požadavků zákazníků.

Každý pixel, jasně a věrně

Vestavěných 6 nastavitelných diod LED na špičce fotoaparátu pomáhá zlepšit viditelnost v tmavých a špatně osvětlených oblastech. Intenzitu diod LED lze nastavit, protože na hlavní krabičce WiFi je kolečko pro ovládání jasu.

Umění kamery 1200P umožňuje pořizovat obraz nebo nahrávat video z blízka v rozlišení až 1600×1200. Pořízené fotografie/videa se automaticky uloží do alba telefonu.

Pro náš endoskopický fotoaparát je vybaven pevným zaostřením, namísto zaostření se zoomem. Proto, abyste získali nejlepší kvalitu obrazu, je nejlepší pozorovací vzdálenost přibližně 2,76 -15,7 palce.

Vysoce kvalitní konfigurace pro pohodlnější používání

Rychlost 30 snímků za sekundu rozvibruje pořízené snímky a nahrané video, což demonstruje plynulý proces pořizování fotografií a nahrávání videa a umožňuje našemu uživateli zachytit neznámý kout v reálném čase.

Zrcátko, magnet a háček, vyrobené z prvotřídních materiálů ze stejného místa jako endoskop, budou užitečným a užitečným nástrojem k odstranění potíží, které zjistíte v ponurém prostředí.

Polotuhý kabel se může ohýbat a držet svůj tvar, aby se dostal do nejrůznějších stísněných prostor a vyhověl různým potřebám použití. Vnitřní železný drát podporuje flexibilitu vedení.