Webová kamera 4K HD s mikrofonem s potlačením šumu

DW49

  • Video v rozlišení Full HD: Vysoce kvalitní 8megapixelová webová kamera s rozlišením 4K a obrazovým snímačem 1/3″ CMOS Sony poskytuje ostré a plynulé video pro chaty přes Skype a nahrávky na YouTube.
  • Živé vysílání a nahrávání: Vynikající kvalita videa díky streamování a nahrávání v rozlišení 4K až 3840*2160 při 30 snímcích za sekundu. Dobrý výkon i ve slabě osvětlených místnostech. Automatické zaostřování udržuje věci zaostřené až na vzdálenost několika metrů. Streamujte a nahrávejte jasnější a detailnější video, a to i se stereofonním zvukem.
  • Kryt na ochranu soukromí a stativ: Kryt pro ochranu soukromí nejen chrání vaše soukromí, ale také chrání objektiv před nečistotami a úlomky, čímž zajišťuje, že vaše video zůstane čisté a křišťálové. Stativ pomáhá postavit webovou kameru na stůl, pokud ji nechcete připevňovat na monitory počítače. Díky vestavěné 360° rotaci můžete kameru snadno přemístit do jakéhokoli úhlu, který potřebujete.
  • Dva mikrofony a potlačení šumu: Vestavěné dva mikrofony dokáží automaticky snímat váš hlas a filtrovat šum v pozadí, takže si můžete vychutnat čistší hlas pro bezproblémovou komunikaci. I v hlučném prostředí můžete zachytit požadované zvuky.
  • Snadné použití: Sluchátka s mikrofonem se snadno používají: Tuto webovou kameru stačí připojit k portu USB vašeho zařízení. Kompatibilní se systémy Windows XP (SP2/ SP3), Windows Vista/ 7/ 8/ 10, Mac OS atd. Podporuje software a operační systémy, jako jsou Skype, Zoom, OBS, FaceTime, Facebook, YouTube atd.

Webová kamera 4K QHD s automatickým ostřením

Webová kamera 4K s vysokým rozlišením 3840*2160 zobrazuje rychlé plynulé video při 30 snímcích za sekundu. Díky automatické korekci slabého osvětlení a objektivu s automatickým zaostřováním dokáže tato webová kamera s rozlišením HD jasně zobrazit detaily a přenášet čistý obraz i za špatných světelných podmínek.

Mikrofon s automatickým potlačením šumu

Díky mikrofonům s automatickým potlačením šumu je váš hlas v okolním hluku jasnější a stereofonnější. Díky vestavěným duálním mikrofonům je pro vás komunikace při videohovorech vynikající a realistická.

Webová kamera s krytem pro ochranu soukromí

Závěrka pro ochranu soukromí zakryje webovou kameru, když ji nepoužíváte, a zabrání hackerům ve vašem špehování. Pomáhá také chránit objektiv před nečistotami a úlomky, aby vaše video zůstalo čisté po celou dobu životnosti webové kamery.

Plug and Play a stativ

Tato webová kamera USB nevyžaduje žádné další ovladače ani software, lze ji snadno zapojit a používat. Můžete ji snadno připojit k notebooku, stolnímu počítači, počítači nebo televizoru Smart TV. Díky přiloženému stativu můžete webovou kameru také položit na pracovní plochu a nechat ji nahrávat video.

Profesionální pro video

S touto HD webkamerou můžete začít skvěle trávit čas s videem při živém vysílání, hraní her, online výuce, skupinovém videohovoru, konferenci atd. Tato webová kamera splňuje všechny vaše potřeby pro video čas a přináší vám nezapomenutelné šťastné video vzpomínky.

Pružný klip

Flexibilní nastavitelný klip umožňuje horizontální nastavení v rozsahu 360 stupňů a klip pro webovou kameru lze nastavit v rozsahu 180 stupňů. Úhel webové kamery můžete snadno nastavit tak, aby dobře vyhovoval vašemu počítači.