Ruční endoskop s rozlišením 1080p, dvěma objektivy a 5″ IPS obrazovkou

Model: DS500

  • Duální objektiv 1080p: Na boku hlavní kamery je zabudována další kamera HD, která pomáhá detekovat strany potrubí. Tlačítko přepínání kamer je zabudováno na ovládacím panelu. Průmyslový endoskop poskytuje široký úhel záběru 178 stupňů, což umožňuje zachytit více detailů. Je vybaven 7 nastavitelnými LED světly na špičce kamery a přidává jasnou LED svítilnu na zadní straně těla pro noční provoz.
  • Objektiv 7,9 mm, aktualizovaná 5″ obrazovka IPS: Tato ruční sonda má průměr pouhých 7,9 mm, což umožňuje volný přístup do mnoha úzkých míst. Hodí se pro kontrolu potrubí, údržbu automobilů, kontrolu mezer atd. Po zapnutí je připraven k použití a zobrazuje obraz v reálném čase přímo na své 5″ obrazovce.
  • Dlouhá provozní doba: Vestavěná vysokokapacitní baterie 5000 mAh umožňuje tomuto boroskopu nepřetržitou práci po dobu přibližně 7 hodin. Skvělé zlepšení výdrže baterie ve srovnání s jinými podobnými výrobky na trhu. Ušetříte si úsilí při častém nabíjení
  • Odpojitelný kovový propojovací kabel: Pro lepší zážitek z kontroly je tato endoskopická kamera vybavena ohýbatelným kovovým hadím kabelem o délce 16,5 stopy, který lze složit do různých tvarů a dosáhnout hluboko do kontrolovaných oblastí. A kabel lze odpojit, snadno se ukládá do příručního pouzdra.

  • Užitečné přílohy: Na sondu kamery lze připevnit 2 užitečná příslušenství pro různé použití – magnet a háček pro přebírání věcí; v balení je 32 GB TF karta a vodotěsné pevné pouzdro. Toto zařízení lze použít pro inspekci potrubí/kontrolu domu/údržbu automobilů/opravu spotřebičů apod.

Inspekční kamera 1080P se dvěma objektivy a flexibilním polotuhým hadím kabelem. Průměr této sondy je pouhých 7,9 mm, což umožňuje volný přístup do mnoha úzkých míst. Po zapnutí je připravena k použití a zobrazuje obraz v reálném čase přímo na své 5″ barevné obrazovce.

Endoskop se dvěma objektivy
Abyste získali lepší zorné pole, je na boku hlavní kamery zabudována další kamera s vysokým rozlišením. Dlouhým stisknutím přepínáte mezi hlavní a boční kamerou.

Velký 5“ IPS Dispay
Inspekční kamera Depstech borescope je vybavena ostrým 5palcovým IPS displejem, který přináší živé barvy a umožňuje snadnou kontrolu objektů.

Jasná LED svítilna
Za zhoršených světelných podmínek svítí vestavěná svítilna endoskopu do vašeho pracovního prostoru a poskytuje brilantní osvětlení pro snadné a efektivní prohlížení.

Dlouhá výdrž baterie
Při plném nabití může endoskop pracovat nepřetržitě 7 hodin. Díky obrovskému nárůstu výdrže baterie nebude nutné tak často nabíjet.

Odpojitelný polotuhý kabel
16,5ft polotuhý kabel nabízí příjemnou rovnováhu mezi flexibilitou a tuhostí pro snadné sondování a odnímatelná konstrukce umožňuje pohodlné uložení v přenosném kufříku.

Seznam produktů
Součástí balení je průmyslový endoskop Depstech DS500, 16,5ft polotuhý kabel, 32GB TF karta, vodotěsné pouzdro EVA, nabíjecí kabel USB, háček a magnet a uživatelská příručka.