Videoendoskop se dvěma objektivy, 4,5″ IPS obrazovkou a 3500mAh baterií

Model: DS450-SJ-N

  • Plug and Play a 4,5 „IPS obrazovka: Žádná další aplikace, Bluetooth ani WiFi. Snadné ovládání, stačí použít inspekční kameru HD ihned po zapnutí endoskopu. Hadí kamera 1080P HD se světlem, inspekční kamera se 4,5palcovou barevnou obrazovkou IPS, která vám umožní pohodlněji provádět živou analýzu oblasti použití a okamžitě prohlížet fotografie a videa v HD rozlišení.
  • Funkce rozdělené obrazovky a duální objektiv 1080P: Série vodotěsných kamer DEPSTECH využívá technologii Bluart 2.0, která osvětluje tmu a snižuje přeexponování, zachycuje jasněji a ostřeji snímky a videa v nejlepších optických podmínkách. Rychlé přepínání mezi přední a boční kamerou, které vám umožní zaznamenat situaci v plném záběru. Užitečnější při pronikání do těsnějších a komplikovaných míst, jako jsou vnitřní stěny potrubí, ventily válců automobilů.
  • Vysoce kvalitní polotuhá kamera: Inspekční kamera s krytím IP67 a 7 nastavitelnými světly LED, která zajišťují jasný obraz i za tmy. Ohnisková vzdálenost hlavní kamery je 1,2-3,9 in/ boční kamery je 0,8-2,4 palce. 16,5ft polotuhý kabel je pevný i ohebný.
  • Široké použití: Digitální endoskop DEPSTECH je vynikající pro kontrolu potrubí nebo oblastí, které nejsou viditelné pouhým okem. Kabel má tu správnou tuhost, která vám umožní postupovat podél něj do stísněného prostoru. Má široké využití v oblastech, jako je kontrola průmyslových strojů, oprava automobilů, oprava potrubí, kontrola domácích spotřebičů, údržba domů, kontrola kanalizace a odvodnění a kontrola struktury stěn atd.

4,5″ barevná obrazovka IPS

Ruční endoskop s duálním objektivem 1080P a 4,5palcovou obrazovkou IPS. Je vyroben z pevného skla a má funkci zabraňující poškrábání.

Tři modely zobrazení

Kamera Dual HD nabízí tři modely zobrazení. Jeden je přední obraz, druhý boční obraz a poslední je přední i boční obraz. Jedním tlačítkem v aplikaci přepínáte kamery.

Větší baterie 3500 mAh

Vestavěná dobíjecí baterie s velkou kapacitou 3500 mAh, při plném nabití může pracovat přibližně 6 hodin.

Jasné zobrazení pomocí 7 LED diod

Svítilna na hlavním těle a „6+1“ LED světel na hlavní straně objektivu, která jsou na fotoaparátu adaptována, rozjasňují tmu při práci v noci nebo při kontrole některých hlubokých a tmavých zákoutí.

Otočení obrazu o 180°

Stiskněte tlačítko otočení o 180° a otočte obraz tak, abyste získali optimální úhel podle potřeby, místo abyste museli endoskop vyndávat a znovu ručně nastavovat úhel.

Vodotěsné pevné pouzdro

Vnější materiál EVA je odolný při používání a vodotěsný vůči kapkám vody a deště. Velká tkaná síťovaná kapsa kompletně pojme příslušenství, oddělené od fotoaparátu a kabelu. Pohodlné přenášení.

Odpojitelný hadí kabel kamery

16,5 FT vodotěsný kabel IP67, který lze složit do různých tvarů a dosáhnout hluboko do úzkých prostor. A kabel lze odpojit, což usnadňuje skladování v cestovním pouzdře.

Přímé čtení dat

Po připojení datového kabelu k počítači a vybavení 32GB kartou TF můžete přímo číst informace z karty endoskopu.

Obsah balení:

1 * Digitální endoskop
1 * Kabel USB na Micro USB
1 * Příslušenství – háček, magnet
1 * Uživatelská příručka
1 * 32GB karta TF
1 * pouzdro EVA