Webová kamera s mikrofonem, 1080p HD s automatickou korekcí světla

Model: D04

  • Webová kamera s rozlišením Full HD: Webová kamera 1080P s 6vrstvou skleněnou HD čočkou a 1/2,9″ obrazovým snímačem CMOS poskytuje ostré a křišťálově čisté video s plynulou rychlostí 30 snímků za sekundu, speciálně navržená webová kamera pro PC pro videochat nebo nahrávání videa v profesionální kvalitě.
  • Webová kamera se stereofonním mikrofonem: Webová kamera pro stolní počítače/notebooky s automatickou redukcí šumu umožňuje čistší a přirozenější zvuk i v hlučném prostředí
  • Plynulé živé vysílání webové kamery: Webová kamera USB s vynikající kvalitou videa ve vysokém rozlišení 1080P, která díky automatické korekci slabého osvětlení a HDR funguje perfektně i v tmavém prostředí.
  • Snadné ovládání HD webové kamery: Webovou kameru stačí připojit k portu USB počítače a začít přehrávat. Kompatibilní s většinou softwaru a operačních systémů včetně Windows XP a Mac OS.
  • Široká kompatibilita: Počítačová kamera s mikrofonem pracuje v režimu USB Video Device Class(UVC), podporuje MAC OS, Windows XP/7/8/10, Smart TV atd. a lze ji také používat se službami Skype, Youtube, Yahoo!, Zoom a dalšími.

Snadná obsluha a široká kompatibilita

Webová kamera s mikrofonem má standardní protokol UVC/UVA a nepotřebuje žádný ovladač. Připojení USB usnadňuje práci na televizoru se systémem Android, počítači se systémem Windows a počítači MacBook. Umožňuje plynulé videohovory pro domácí studium i práci v domácnosti.

Korekce světla na základě technologie BLUART

Díky korekci světla pomocí technologie BLUART může webová kamera HD automaticky optimalizovat kvalitu obrazu a zobrazovat věrné barvy, takže vaše tvář bude při streamování vždy v dobrém stavu.

Všesměrový mikrofon

Tato kamera s pevným ohniskem, vestavěným mikrofonem a automatickou redukcí šumu umožňuje čistší a přirozenější zvuk i v hlučném prostředí.

Webová kamera USB Plug and Play

Nepotřebujete žádný další ovladač ani software, stačí webovou kameru HD opatrně položit na televizor nebo notebook, pak ji jemně přidržet a upevnit na horní straně, nakonec propojit kameru a televizor nebo notebook pomocí dodaného kabelu USB.

Skupinový chat

Připojení přes USB, plug and play. Tuto webovou kameru USB lze rychle nastavit a umožňuje pohodlný společný chat mnoha lidí. Prostřednictvím této webové kamery USB můžete provozovat konference, diskusní fórum nebo reportážní rozhovor.

Online výuka / učení

Všichni studenti potřebují pro studium online počítačovou videokameru, která vám pomůže studovat v místnosti a ušetří vám práci s návštěvou učitele venku. Video s 30 snímky za sekundu umožňuje plynulé vzdálené volání bez zpoždění.

Streamování her

Jste zamilovaní do videoher? Tak právě pro vás je určena tato streamovací webkamera! Na obrazovce se zobrazuje obraz v rozlišení Full HD 1080P, vidíte jasnou herní scénu a hra vás dokonale vtáhne do děje.